Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamkną dla samochodów nowy odcinek Krakowskiego Przedmieścia w Lublinie. Na próbę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 września 2019 r. o 19:27 Powrót do artykułu
Co tam deweloperzy kombinują znowu w Centrum? Mało im jeszcze likwidacji przystanków przy litewskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że parkingi zawalone to mało powiedziane, przecież na niektorych osiedlach na czechowie np przy koncertowej, bydło parkuje sanochody na chodnikach i alejkach wejsciowych do bloków....zdziczenie sięga zenitu, a władze nad tym nie panują...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie mieszkam w centrum tylko na Czechowie Północnym więc z dala od centrum i mimo swojej tolerancji uważam że pałka się właśnie przegina a nawet przegła wielu miejscach jeśli chodzi o liczbę aut. Wyglądam przez okno a parkingi (powiększone o 300% ostatnimi laty przez Spółdzielnię) zawalone złomem. Tego już za wiele....
 Liczba aut jest POchodną niewydolności komunikacji miejskiej. Czy jest to skutek nieudolności osób odPOwiedzialnych, czy częścią planu zaorania Koziego Grodu - trudno POwiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przejmować się kwękaniem paru Januszkoów tylko wywalac auta z historycznego srodmiescia. Tylko transport zbiorowy. A co z parkowaniem na KP od 3maja do Ewangelickiej? Parkujące tam auta zostawiają pieszym bardzo wąski kawałek chodnika? Kiedy to zostanie zlikwidowane??? Ile lat mamy czekac na ucywilizowanie reprezentacyjnej ulicy miasta??
 No właśnie, dopuszczono tam parkowanie na skos, ale połowa kierowców wjezdza w chodnik niepotrzebnie tak daleko ze pieszym zostaje 1 m....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na krakowskim i 3 maja powinno być tak jak np. Na 3maja w Katowicach - czyli srodkiem tramwaje a po obu stronach szerokie pasaże dla pieszych. W ten sposób moznaby stworzyc szybkie połączenia tramwajowe z czubów i z czechowa do samego centrum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie mieszkam w centrum tylko na Czechowie Północnym więc z dala od centrum i mimo swojej tolerancji uważam że pałka się właśnie przegina a nawet przegła wielu miejscach jeśli chodzi o liczbę aut. Wyglądam przez okno a parkingi (powiększone o 300% ostatnimi laty przez Spółdzielnię) zawalone złomem. Tego już za wiele....
Liczba aut jest POchodną niewydolności komunikacji miejskiej. Czy jest to skutek nieudolności osób odPOwiedzialnych, czy częścią planu zaorania Koziego Grodu - trudno POwiedzieć.
 POrzecież Komunikacja Miejska ma teraz znacznie więcej taboru, lepszej jakości niż np 15 lat temu i w dodatku POdobno Lublin się wyludnia więc przewozi (POdobno) mniej ludzi bo ja POmiętam ten codzienny POranny tłok w autobusie do szkoły w latach 90-tych gdy były POblemy z domknięciem drzwi i mi plecak przycinało. Chyba wam się jednak narracja nie skleja... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stan ulicy na opisywanym odcinku jest taki, że pieszy może tam złamać nogę. Niech Arkadiusz nam pokaże jak się tańcuje na koleinach, dziurach i wybojach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest chore.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należało zamknąć dla ruch odcinek Krakowskiego od 3 Maja do Chopina-Ewangielickiej. To wymiotloby złom zalegający ten ładnym fragmencie Krakowskiego i nie byłoby tak dydstrukcyjne jak to co zaproponowano. Zapomniałem, że moja propozycja uderzyłby w nienaruszalne przywileje najwyższej kasty. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie w spokoju będzie można podziwiać szyldy i reklamy banków :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chore to chore na maxa... głupki w zarządzie miasta... dam przykład - jadę odwieźć dziecko do szkoły ze śródmieścia ścisłego mam do przejechania 2 (słownie: DWA) przystanki i powrót... razem 6.40 zł, lub kombinacja - godzinny 3.60... Samochodem jadąc spalam za podobną kwotę co bilet godzinowy, mało tego - NIE MUSZĘ WĄCHAĆ NIEMYTYCH CIAŁ, SŁUCHAĆ BLUZGÓW PATOLOGICZNEJ PODLUBELSKIEJ MŁODZIEŻY, Z RANA NAWALONYCH POMOCNIKÓW MURARZY I INNYCH PODOBNYCH WYNALAZKÓW!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć Centrum dla samochodów, nadal likwodować MPK. Zakazać wstępu. Sprzedać za 1.23 pln teren Góralom z dalekich gór. Autochtonim wystarczy Lidla na ulicy Lidla róg Łapanek i inne niemieckie sklepy przy ulicy Masowych egzekucji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chore to chore na maxa... głupki w zarządzie miasta... dam przykład - jadę odwieźć dziecko do szkoły ze śródmieścia ścisłego mam do przejechania 2 (słownie: DWA) przystanki i powrót... razem 6.40 zł, lub kombinacja - godzinny 3.60... Samochodem jadąc spalam za podobną kwotę co bilet godzinowy, mało tego - NIE MUSZĘ WĄCHAĆ NIEMYTYCH CIAŁ, SŁUCHAĆ BLUZGÓW PATOLOGICZNEJ PODLUBELSKIEJ MŁODZIEŻY, Z RANA NAWALONYCH POMOCNIKÓW MURARZY I INNYCH PODOBNYCH WYNALAZKÓW!!!!!!!!!!
 To jak masz tylko 2 przystanki to na cholere zagracasz samochodem centrum zamiast isc na piechote? I dlaczego musisz odprowadzac dziecko do szkoły? Jest upośledzone?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytelnicy wg sondy są na NIE, tymczasem jakiś urzędnik opłacany z pieniędzy tychże zarządził, że będzie TAK. W sprawie Górek było identycznie - referendum na NIE, władze miasta na TAK. Ta władza wykazuje wyjątkową arogancję. Tak jak wyjątkową nieudolnością wykazywał się Wsamraśny. Sam już nie wiem co gorsze, lenistwo i brak umiejętności czy aktywność i bezczelność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gazy jelitowe, gdy nie znajdują naturalnago ujścia, pną się do góry i wypalają mózg. I tak rodzą się pos..ne pomysły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po***cy na rowerach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj stali z suszarka na 2-pasmówce od strony Wojciechowskiej, za skrętem na Nałęczów. Samochody gonią koło 100/h, ale po co tam łapać, jak nie ma żadnego zagrożenia. Ale stanąć na Filaretów za mostem, gdzie ciężko przejść, to już nie łaska. Sensu w działalności drogówki nie ma żadnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przymiarki do zrobienia ze Śródmieścia enklawy dla Ludzi z Wypchanymi Portfelami.
 Bzdury pleciesz , oddanie tego miejsca pieszym to jaki to ma związek z tym co piszesz. Chyba ze jesteś trolem?? Bardzo dobry pomysł jak dla mnie to może byc w każdy letni weekend . Osobiscie zniechęca mnie do spacerowania po Krakowskim Przedmieściu halas samochodów to mało powiedziane bo ryk zakompeksionych motocyklistów i kierowców w buczącyh burakowozach. Nalezy sie ich pozbyć z całej ulicy razem z zaparkowanymi szpecacymi złomami na Krakowskim Przedmiesciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I super pomysł,  ale tak powinno być na stałe,  a nie "na próbę"... odwagi urzędnicy! Zawsze się znajdą hałaśliwi panikarze dla których każda zmiana to "koniec świata" 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...